Zápisníky a diáře pro firmy na míru

Firemní zápisníky a diáře na míru

Vstupte do světa exkluzivního psaní. Pokud hledáte jedinečný způsob, jak zaujmout své obchodní partnery, zákazníky nebo zaměstnance, pak je tu pro vás naše nabídka výroby zápisníků a diářů LEUCHTTURM1917 přímo na míru vašim požadavků. Jsme odborníci na výrobu luxusních zápisníků na míru pro firmy, které poskytují jedinečný zážitek z psaní a budou reprezentovat vaší značku skvělým způsobem.

Pro nabídku firemního zápisníku nás kontaktujte!

Zápisník, diář a další papírenské potřeby umíme dodat také v režimu náhradního plnění!

Zápisníky a diáře LEUCHTTURM1917 jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a při individualizaci jsou ručně zpracovávány řemeslnými mistry z LEUCHTTURM1917, kteří mají dlouholeté zkušenosti s výrobou luxusních zápisníků. Zápisník či diář pro vás navrhneme přímo na míru vašim potřebám vyrobíme v úzké spolupráci přímo s výrobcem. Jedině tak můžeme garantovat nejvyšší kvalitu na základě specifických požadavků a přání našich zákazníků, jedinečnost a originalitu zápisníků, které si vyberete přesně tak, jak vám budou vyhovovat.

Pro poptávku zápisníku na míru vaší firmě nás neváhejte kontaktovat! Rádi vás celým procesem provedeme.

Nabízíme široký výběr designů, stylů, barev a funkcí, které umožňují našim zákazníkům vybrat si zápisník, který nejenže plně vyhovuje jejich firemním hodnotám a identity, ale také je reprezentuje na nejvyšší úrovni. Zápisníky jsou totiž velvyslanci vaší značky. Žádná klávesnice nedokáže nahradit důležité myšlenkové a pracovní mechanismy, které vznikají, když přiložíme pero k papíru. Píšeme a chápeme, učíme se, vidíme a přemýšlíme - rukou. 

 

Věříme, že malé detaily dělají velký rozdíl. Proto klademe důraz na preciznost, kvalitu a individualitu v každém kroku výrobního procesu

Přestaňte psát obyčejně a začněte psát stylově. Kontaktujte nás a objevte svět luxusních zápisníků na míru pro firmy. Zaručujeme vám, že naše produkty vás nejenže potěší, ale také vám pomohou vybudovat si výjimečný firemní obraz, který zaujme a oslní vaše okolí.

 

co umíme?

Provedeme vás celým procesem výroby zápisníku nebo diáře na míru, představíme vám veškeré možnosti úprav a připravíme Vám návrh přímo podle vašich požadavků. Vybírat můžete ze široké nabídky zápisníků a diářů LEUCHTTURM1917, v které najdete rozměry A6, B6+, A5, B5 a největší A4+. Stránky zápisníků jsou pak čité, tečkované, linkované nebo čtverečkované. Upravovat pak lze předsádky zápisníku, vnitřní stránky, barvy záložky, zavírací gumičky nebo vlepit poutko na pero z nabídky LEUCHTTURM1917.

 

Zápisníky na míruUkázka různých kombinovaných možností úprav zápisníků LEUCHTTURM1917 a per Drehgriffel.

 

Ražba firemního loga na zápisník LEUCHTTURM1917Velmi oblíbenou možností je ražba firemního loga na zápisník. Ražbu je možné provést v desítkách různých barev nebo pomocí techniky sleporažby, resp. slepotisku. 

 

 

Digitální potisk zápisníkuVáš firemní zápisník umíme také potisknout pomocí digitálního tisku, kterým vytiskneme i náročné motivy, či vícebarevná loga.

 

Další možnosti úprav firemních zápisníků od Paperlove

Mezi další možnosti individualizace zápisníků pro firmy patří potisk předsádky zápisníku, vlepení reklamní stránky, dárková krabička nebo speciální přebal s potiskem a výsekem.

 

Ražba jména do zápisníku na míruDo zápisníku na míru umíme vyrazit i přímo vaše jméno, stejně tak je možné potisknout i pero Drehgriffel.

 

Drehgriffel - potisk pera na míru'

Pero Drehgriffel umíme potisknout vaším logem pomocí tamponového tisku, případně na pero laserem vygravírovat nápis.

 

Pro individuální nabídku zápisníku na míru nás neváhejte kontaktovat.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: