Honza

Jmenuju se Honza, svou životní a pracovní cestu jsem začal s foťákem v ruce, se kterým jsem nejdřív běhal po rodných Klatovech, časem jsem díky svojí oblibě v hudbě přesídlil do hudebních klubů, na koncerty a pak i na diskotéky.

 

Když jsme u hudby, pár let jsem hrál na violoncello a o dost víc let pak na klavír. Celou dobu mě to taky táhlo ke zpívání, v kterém jsem se po čase dostal do jedné televizní soutěže a čas od času si i teď zazpívám rád na mikrofon a na kameru.

 

 

S pocitem, že kamera mě nemá tak moc ráda jsem se vypravil “na druhou stranu”, na které stříhám videa, povídám kameramanům do práce, motám se “na place” a taky se dostanu na naprosto úžasná místa a popovídám si se skvělými lidmi.

 

 

 

Lidi? Mám rád lidi! Na tom jsem vždycky zakládal moje focení. Postavil jsem vlastní fotokoutek, fotil portréty k rozhovorům do novin, ligu mistrů. Pro velký český pivovar jsem objel snad všechny hudební festivaly a z pozice fotografa několikrát absolvoval úžasný Ples v Opeře a nachodil jsem desítky kilometrů ve Znojmě na Historickém Vinobraní.

 

Z nachozených kilometrů bolí nohy a z foťáku na krku bolí záda, rád se pak protáhnu při volejbale nebo na fotbale. Sport mě moc baví a myslím si, že s prací by to mělo být stejné. Po dlouhých letech a spoustě splněných pracovních snů se člověk občas trochu unaví. V životě se mi vždycky zavřely jedny dveře a vedle se otevřely další. O eshopu jsem vždy trochu snil a jednom dokonce i chvíli pracoval jako vysokoškolák na brigádě. Když Denisa přišla s Paperlove, měl jsem pocit, že to prostě musí fungovat, protože to zní a vypadá fajn. A ono to funguje. A je to super! Užijte si to u nás. :-)