Denisa

Narodila jsem se v Klatovech, kde jsem studovala gymnázium. Závěr studia pro mě nekončil jen zkouškou dospělosti, ale i zkouškou životní. Ve 20 letech mi diagnostikovali roztroušenou sklerózu.


Na kapačce

 

 

Úkol zněl: naučit se znovu chodit a samozřejmě taky odmaturovat :-). Obojí se naštěstí podařilo a já pokračovala studiem Mezinárodních vztahů na ZČU v Plzni a Účetnictví a daní na VOŠ v Klatovech. A protože studia bylo až až a já neměla tušení, co budu v životě dělat, vycestovala jsem do USA - North Myrtle Beach v Jižní Karolíně jako plavčík. Od 5 let se věnuji závodnímu plavání, které bylo vždy velkou součástí mého života a tohle byl pro mě "dream job".

 V USA jako plavčík      Plavání

 

 Do USA jsem se ještě několikrát vrátila a kromě toho navštívila Island, Thajsko, Čínu, Kanadu, Hongkong, Macao, Spojené Arabské Emiráty, Irsko, Francii…jednoduše jsem si cestování zamilovala. I díky tomu vlastně vzniklo Paperlove. Měla jsem totiž možnost poznat sortiment a trendy v cizích zemích, které mě inspirovaly. A za to nepřestanu být vděčná.