Denisa

Narodila jsem se v Klatovech, kde jsem studovala gymnázium. Závěr studia pro mě nekončil jen zkouškou dospělosti, ale i zkouškou životní. Ve 20 letech mi diagnostikovali roztroušenou sklerózu.


Na kapačce

 

 

Úkol zněl: naučit se znovu chodit a samozřejmě taky odmaturovat :-). Obojí se naštěstí podařilo a já pokračovala studiem Mezinárodních vztahů na ZČU v Plzni a Účetnictví a daní na VOŠ v Klatovech. A protože studia bylo až až a já neměla tušení, co budu v životě dělat, vycestovala jsem do USA - North Myrtle Beach v Jižní Karolíně jako plavčík. Od 5 let se věnuji závodnímu plavání, které bylo vždy velkou součástí mého života a tohle byl pro mě "dream job".

 V USA jako plavčík      Plavání

 

 Do USA jsem se ještě několikrát vrátila a kromě toho navštívila Island, Thajsko, Čínu, Kanadu, Hongkong, Macao, Spojené Arabské Emiráty, Irsko, Francii…jednoduše jsem si cestování zamilovala. I díky tomu vlastně vzniklo Paperlove. Měla jsem totiž možnost poznat sortiment a trendy v cizích zemích, které mě inspirovaly. A za to nepřestanu být vděčná.  

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení